Co je to operativní leasing?

Jde o typ financování při pořizování vozidla, kdy vozidlo nekupujete do osobního vlastnictví, ale de facto si ho pronajímáte. Vozidlo je po celou dobu v majetku leasingové společnosti, která vám financování poskytla.

Výhody operativního leasingu

 • Fixní náklady

  U operativního leasingu máte vždy předem jasně dáno, kolik vás vozidlo bude stát. Splátka zahrnuje veškeré povinné platby (silniční daň, rozhlasový poplatek…), pojištění a servis. Rozsah služeb je jen na vás.

 • Čím více aut, tím lepší podmínky

  S vyšším počtem odebraných vozidel dostáváte lepší podmínky na vozy další. Pokud budujete <a href="" class="link link--underline">firemní fleet</a>, je dobré se držet jedné značky, kde za historické odběry dostáváte lepší podmínky.

 • Méně starostí s údržbou

  Podle rozsahu služeb nemusíte řešit pojištění, servisy, pneumatiky a další výdaje spojené s provozem. Vše může být součástí předem stanovené splátky.

 • Auto mohou řídit i rodinní příslušníci

  Pokud jste OSVČ, tak auto na operativní leasing pořízené pro podnikání může používat i rodina.

 • Neřešíte, co se starým autem

  Vozidlo na konci stanovené doby vrátíte zpět leasingové společnosti a nemusíte se starat o následný prodej.

 • Daňově uznatelný náklad

  Splátky operativního leasingu je 100% daňově uznatelný náklad, jak pro DPH, tak daň z příjmu.

Auta na operativní leasing

Vyberte si vůz na operativní leasing za fixní měsíční poplatek a ušetřete peníze i nervy. Ke každému vozu získáte balíček pojištění, který obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění a základní asistenci.

Prověřená auta na prodej

V CarSoul se vedle aut na operativní leasing specializujeme na nové vozy Škoda, VW, Audi, Mercedes a na exkluzivní nabídky vozů BMW. Najdete u nás i prověřené vozy vrácené z operativního leasingu v ČR, které za sebou mají jen jednoho majitele. Proto mají jasnou servisní historii a vy jistotu, že nikdo nemanipuloval s tachometrem.