Aktuálně pro Vás kalkulujeme nové nabídky, některé ceny nemusí být v tuto chvíli aktuální! Děkujeme

Firemní flotila s nízkými náklady a bez starostí

Víte, že svou firemní flotilu spravuje neefektivně 85 % šéfů? Už při vyjednávání operativního leasingu a výběru vozů zbytečně přeplácejí, a navíc nemají správně sjednané ani doplňkové služby, jako je pojištění nebo servis.

Často to končí tak, že je pro ně provoz firemní flotily naprosto nerentabilní, a to buď kvůli špatnému výběru vozů, které neodpovídají povaze podnikání, nebo velkou škodovostí ze strany zaměstnanců, takže jim pojišťovna vypoví smlouvu. A jezděte si pak firemními vozy, když navíc třeba vozíte zákazníky, bez pojištění. Nemyslitelné.

Přitom stačí využít našich 12letých zkušeností se správou firemních flotil – v rámci měsíčního poplatku za každé vozidlo ve flotile pro vás zajistíme částečnou, nebo komplexní správu celého firemního fleetu. Správa firemní flotily od CarSoul navíc vyjde levněji, než kdybyste měli svého interního fleet managera (ale pokud ho už máte, budeme pracovat v symbióze tak, abyste ušetřili peníze i nervy). 

Ročně odebereme vozidla v hodnotě 500 mil. Kč. Proto víme, kam pro výhodné podmínky dojít a jak nastavit plán odběru vozidel tak, aby byl výsledný efekt pro vás co nejlepší. Podívejte se, o co všechno se umíme postarat.

 

Back to top